Nadmiar tłuszczu na ramionach, to bardzo powszechny problem. Zmagają się z nim zarówno osoby, które mają trochę tuszy, jak i te szczupłe. Tłuszcz lubi odkładać się w takich newralgicznych częściach naszego ciała, z których trudno go usunąć. Liposukcja ramion pozwala pozbyć się go na tyle, żeby osiągnięty został możliwie jak najlepszy efekt.

 

Czego możemy się spodziewać?

Odsysanie tłuszczu z ramion daje bardzo dobre rezultaty. Fachowo wykonany zabieg pozwala na pozbycie się za jednym razem nawet pół litra tłuszczu, a w skali ramion jest to dość duża ilość. Jeżeli do wykonania zabiegu wykorzystana zostaje metoda ultradźwiękowa czy laserowa, możemy spodziewać się jednocześnie znacznej poprawy jakości skóry na ramionach. Jeżeli przedtem w tym miejscu było sporo tkanki tłuszczowej, której nie można było pozbyć się zarówno dietą, jak i ćwiczeniami fizycznymi, to liposukcja ramion pozwoli na wyszczuplenie i ujędrnienie skóry. Laser i ultradźwięki mają zdolność do pobudzania naturalnych procesów odnowy skóry. Mikrokrążenie w niej się poprawia, wzmaga się produkcja elastyny i kolagenu, skóra jest stymulowana, ulega większemu ukrwieniu, a składniki mineralne docierają do niej w odpowiednich ilościach. To z kolei powoduje, że może się ona bardziej kurczyć i nawet po odessaniu tłuszczu możliwe jest, że wróci do swojego naturalnego kształtu. Gdyby się tak nie stało i warstwa termalna pozostałaby rozciągnięta, lekarz może wykonać plastykę ramion, która polega na wycięcie zbędnych fragmentów skóry.

 

liposukcja ramionW konsekwencji zyskujemy:

  • Szczuplejsze i bardziej kształtne ramiona.
  • Pobudzoną do odnowy skórę.
  • Większą pewność siebie i atrakcyjność.
  • Bezpieczeństwo i minimalne ryzyko powstania blizn.
  • Szybki i trwały efekt.

 

Odsysanie tłuszczu z ramion sprawdza się wtedy, kiedy inne metody już zawodzą. Nie znaczy to jednak, że z jego pomocą usunąć może ogromne ilości tkanki tłuszczowej. Liposukcja to bardziej modelowanie niż odchudzanie, więc największe ilości powinny być usunięte tradycyjnie przy pomocy ćwiczeń i diety. Reszta natomiast, ta, która nie poddaje się już terapiom, odessana zostanie chirurgicznie.